TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VELİ AKADEMİSİ "ÇOCUĞUMU DİNLİYORUM" EĞİTİMLERİ İLE DEVAM EDİYOR

VELİ AKADEMİSİ

VELİ AKADEMİSİ "ÇOCUĞUMU DİNLİYORUM" EĞİTİMLERİ İLE DEVAM EDİYOR

 

Dünyayı verelim çocuklara

Hiç değilse bir günlüğüne

Allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar

Oynasınlar türküler söyleyerek

 yıldızların arasında 

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon Veli Akademisi tarafından Trabzon Merkez Fen Lisesinde düzenlenen ve Trabzon Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden Dr. Fatih Koca tarafından sunulan "Çocuğumu Dinliyorum" konulu eğitimde velilerimiz ile bir araya geldi.

 Sevgi ve saygının öğretildiği ilk yerdir aile... Onların bize öğrettikleri sayesinde tüm ömrümüzü geçirir ve onlardan aldığımız tüm sevgiyi insanlığa dağıtırız. Bir insan yaşamı boyunca yanında olacak, ona hiçbir zaman arkasını dönmeyecek ve her şartta ellerini sımsıkı tutabilecek insanlar ister. İşte bu insanlara da aile denir. 

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Bölümü tarafından düzenlenen Veli Akademisi'nde bu hafta "Çocuğumu Dinliyorum" konulu eğitim gerçekleştirildi. 

Programın açılış konuşmalarını yapan Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, velilerimize bu güzel çalışmada yanımızda oldukları için teşekkür etti. Her daim onların yanlarında da olacağımızı belirtti. 

Ardından Dr. Fatih Koca'nın sunumu ile program devam etti. Velilerimizin ilgi ile izlediği programda velilerimizin soruları ile program sonlandırıldı. 

Programın sonunda Dr. Fatih Koca'ya bu güzel eğitimden dolayı Müdürlüğümüz adına plaket takdim edildi.

 

05-12-202205-12-202205-12-202205-12-202205-12-202205-12-2022

 

 

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.