TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Yücel YAVUZ ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Dursun Ali Kurt Anadolu İmam-Hatip Lisesinde Öğrencilere Tablet Dağıttı.
![Valimiz Yücel YAVUZ ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Dursun Ali Kurt Anadolu İmam-Hatip Lisesinde Öğrencilere Tablet Dağıttı.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/16101141_DSC_3239.jpg)
Valimiz Yücel YAVUZ ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Ortahisar Dursun Ali Kurt Anadolu İmam-Hatip Lisesini ziyaret ederek 9. sınıf öğrencileriyle bir süre sohbet etti ve ardından öğrencilere, Müdürlüğümüz tarafından tedarik edilen 68 adet tablet bilgisayarın dağıtımı gerçekleştirildi.