TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VAKFIKEBİR'DE EĞİTİMİN GELECEĞİ" ÇALIŞTAYI YAPILDI

VAKFIKEBİR'DE EĞİTİMİN GELECEĞİ

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Vakfıkebir MTAL Uygulama Oteli'nde düzenlenen "Vakfıkebir'de Eğitimin Geleceği" Çalıştayı'na katıldı. Çalıştay'a İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenlerimizin yanında Öğretmen Temsilcileri, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Esnaf Odası Başkanlığı, Muhtarlar Birliği Başkanı ve Eğitim Öğretim Sendika Temsilcileri gibi STK'lar da katıldı.

Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı ASLAN UZAN, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet BALTA ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet BALTA Çalıştay'ın açılışını teşrif ettiler.

Açılışta konuşma yapan Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, "Göreve başladığımız gün bir şey ifade ettik; bizler bu şehrin her köşesinde, her noktasında eğitimin konuşulacağı bir Trabzon olması arzusuyla görevimize başladık. Bugün de buna çok yakinen şahit olmak bizlere çok büyük bir mutluluk veriyor. Göreve başladığımda kıymetli meslektaşlarıma şöyle bir tanışma yazısı yayınlamıştım: Bu şehrin evlatlarına, çocuklarına bir projeniz, bir faydanız, bir etkinliğiniz, bir sözünüz, bir fikriniz olduğunda kimden gelirse gelsin hiç önemli değil, her daim, her zaman kapımız sizlere açıktır. Her şekilde çocuklarımızın ve ülkemizin eğitimini daha ileriye taşıyacak tüm projelerinizi, düşüncelerinizi destekleyeceğiz, arkanızda olacağız sözümü kendilerine iletmiştim. Bugün bu düşünce ile çıktığımız yolda gelişmelerimizi gerçekleştiriyoruz.

İlimizde göreve geldiğimiz günden beri oluşturduğumuz projelerimizden özellikle "Okursuz Kütüphane Kalmasın" ve yakın bir zamanda basına açıklayacağımız "Trabzon Veli Akademisi" bu şehrin en önemli iki projelerinden biri olacak. Eğitimin Geleceği Çalıştayı da bizim beklentilerimizin yürürlüğe girdiğinin bir göstergesidir. Baştan beri söylediğimiz gibi şehrin her yerinde eğitim konuşulsun istiyoruz; çocuklarımızın, ülkemizin yarınlarına yönelik hayallerini gerçekleştirmeleri için bizlerin onları her şekilde desteklemesi gerektiğini düşünüyorum. Çalıştay'ımıza destek olan Sayın Milletvekilimize, Sayın Kaymakamımıza Sayın Belediye Başkanımıza ve tüm katılımcılara çok çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Açılış konuşmalarının ardından çalışmalara katılan Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, alanda emeği geçen herkese teşekkür ederek Çalıştay'dan ayrıldı.

11-02-202211-02-202211-02-202211-02-202211-02-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.