TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜLKE GENELİ ÖRNEK PROJEMİZ "TOPRAK ANA YAŞAM MERKEZİ" TRT CANLI YAYININDA SES BULDU

ÜLKE GENELİ ÖRNEK PROJEMİZ

ÜLKE GENELİ ÖRNEK PROJEMİZ "TOPRAK ANA YAŞAM MERKEZİ" TRT CANLI YAYININDA SES BULDU

            Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımları ile köylerimizin kalbi olacak Köy Yaşam Merkezlerimizin, toplu açılış törenleri 7 Kasım itibarı ile açılmıştı.

            Köy Yaşam Merkezleri ile çocuklarımız artık doğanın içinde doğa ise onların kalbinde ve zihninde olacak. Tüm ülkede ve şehrimizde kapalı olan birçok köy okulunun yeniden hayata kazandırılması ile artık doğanın tüm güzelliği çocuklarımızın dünyasında hayat bulacak. 

            "Güzel Çalışmalar Her Yerde Ses Bulur"

            Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun göstermiş olduğu özveri ve çalışmalarına teşekkür eden Sayın Valimizin ardından bu başarının sırrını öğrenmek için TRT Trabzon Radyosu'nda Müdürümüzle bir canlı yayın sohbeti yapıldı.

            Programa katılan Müdürümüz alanda yapılan tüm çalışmalar hakkında bilgi vererek bu alanda emeği geçen herkese de teşekkürlerini iletti.

         Bu konuda konuşan Müdürümüz " Güzel işler bir anda ve kolay olmuyor. Bizler bu konuda çok emek harcadık. Birlikte daha nice güzel işler ortaya çıkaracağımızdan eminim. Bu bakımdan şehrimiz adına daha çok projelerle karşınıza geleceğiz." dedi.

            Programın sonunda katılımlarından dolay Müdürümüze teşekkür ettiler ve hatıra fotoğrafı çekerek programdan ayrıldılar.   

 

09-11-202209-11-202209-11-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.