TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Öğretmenler Kupası Heyecanı Başlıyor
![Türkiye Öğretmenler Kupası Heyecanı Başlıyor](/meb_iys_dosyalar/2019_10/10161314_1.jpg)
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile spor federasyonlarının iş birliğinde hazırlanan turnuvada öğretmenler, salon futbolu, basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında yarışacak olup 7-16 Ekim'de turnuvaya başvurusu başlayacak ve ardından 21-30 Ekim'de yapılacak il birinciliği müsabakalarının sonuçları 31 Ekim'de açıklanacaktır.
Yarışmaya katılan öğretmenlere başarılar diliyoruz...
Şartname İçin Tıklayınız...