TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

Ülkemizin 2009 yılında dâhil olduğu eTwinning; öğretmenlerin mesleki gelişimlerinin artmasını, müfredatın daha verimli işlenmesini, okulda öğretmenler ve öğrenciler arasında işbirliğinin ve iletişimin geliştirilmesini, teknolojinin doğru ve verimli kullanılmasını hedefleyen bir platformdur. Bu hedefler doğrultusunda tamamlanan projeler, her yıl "Kalite Etiketi" kriterlerine göre değerlendirilmekte, değerlendirme sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir.

126 farklı okulumuzdan, 217 öğretmenimiz büyük bir özveri ile çalışarak, 2020-2021 eğitim öğretim yılı içinde 319 Ulusal, 135 Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazandılar. Her yıl istikrarlı bir şekilde ilimizdeki kalite etiketi sayımız ve eTwinning projesi yürüten öğretmen ve okul sayımız katlanarak artmaktadır. Bu sayede ilimizin hem ülkemizde hem de Avrupa'da başarılı bir şekilde temsil edilmesi sağlanmaktadır.

Bu başarılı sonuçlara ulaşmasında emeği geçen okul yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilere teşekkür eder, başarılarının her yıl katlanarak artmasını temenni ederiz.

26-11-2021

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.