TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trabzon Milli Eğitim Ailesi Her Zaman Her Yerde Beraber...

Trabzon Milli Eğitim Ailesi Her Zaman Her Yerde Beraber...

Öğretmenlerimiz, bizim medeniyetimizde eğitimin asıl unsuru, eğitimin bizatihi kendisi olup önce kalplere sonra akla ve beyne hitap eder. Yeri geldiğinde çocuklarımız için bir anne ve babadan daha fazla örnek alınır, taklit edilir, rehber kabul edilir. Hayat sahnesinin en güzel modelidir. Umutlarımızı ve yarınlarımız olan çocuklarımızı fedakâr hizmetleri ile zirveye taşırlar.

Trabzon Milli Eğitim ailesi olarak öğretmenlerimizin her zaman yanında olmak, onlarla birlikte sevinmek, üzülmek ve hayatın her aşamasında beraber olabilmek adına yönetici öğretmen buluşması programları gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda ilimize yeni atanan bekâr, aynı evde kalan öğretmenlerimizi sadece okul ortamlarında değil, yaşadıkları ev ortalarında da ziyaret edip hayata dair sohbet etmek, dinlemek, sıcak bir aile ortamında da beraberliğimizi sürdürmek adına İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ Of İlçemizdeki öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret etti. Müdürümüz Hızır AKTAŞ'a ziyaretlerinde il ve ilçe yöneticilerimiz eşlik ettiler.

Öğretmenlerimizin gönülden gelen ikramları ile aynı sofrada bulunan müdürümüz Hızır AKTAŞ, öğretmenlerimize hem hayata dair, hem de mesleki beceriler, tutumlar ve mesleki ve sosyal hedeflerine yönelik önerilerde bulunarak deneyim ve tecrübelerini aktardı.

Öğretmenlerimiz, bu anlamlı ziyaretlerin kendi motivasyonlarını artıracağını, ziyaret ve misafirperverlik kültürünün eğitim öğretime de olumlu katkılar sağlayacağını ifade ettiler. 

Trabzon Milli Eğitim ailesi eğitim paydaşları ile her zaman ve her yerde beraberdir...

13-03-202013-03-202013-03-202013-03-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.