TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil Ve Kültür Programı" Projesi Protokolü İmzalandıMüdürlüğümüz ile Trabzon Üniversitesi arasında 'Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı Projesi" protokolü imzalandı.

Trabzon Üniversitesi Rektörlük Binasında gerçekleştirilen törene, Trabzon Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Emin AŞIKKKUTLU ve Müdürümüz Burak FETTAHOĞLU katıldı.

Protokolü imzalanan 'Trabzon Erasmus Akreditasyon Yabancı Dil ve Kültür Programı" projesinde konsorsiyum üyesi kurumlarımızdaki katılımcı öğretmen ve öğrencilerimizin yurtdışı faaliyetlerine katılmadan önce yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi ve yurtdışı faaliyetlerinden en verimli şekilde faydalanabilmeleri amaçlanmaktadır.

Trabzon Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda görev yapan akademisyenler tarafından verilecek olan bu eğitimlerde katılımcılarımıza yabancı dil ve kültürlerarası iletişim becerileri konularında eğitimler verilecektir.

27-01-202227-01-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.