TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TİCARET BAKANIMIZDAN KÖPRÜBAŞI HATİCE-ASLAN AKSOY ANAOKULUNA ZİYARET

TİCARET BAKANIMIZDAN KÖPRÜBAŞI HATİCE-ASLAN AKSOY ANAOKULUNA ZİYARET

                 TİCARET BAKANIMIZDAN KÖPRÜBAŞI HATİCE-ASLAN AKSOY ANAOKULUNA ZİYARET 

         Ticaret Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muş Köprübaşı Hatice-Aslan Aksoy Anaokulunu Valimiz İsmail Ustaoğlu ve Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu ile birlikte ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi ve okul hakkında Müdürümüzden bilgi aldı.

         Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun katılımları ile Köprübaşı ilçemizde hizmet vermeye başlayan Hatice-Aslan Aksoy Anaokulunun açılış töreni bu ay içinde yapılmıştı. Sayın Bakanımızla birlikte Sayın Valimiz ve protokol üyelerimizin de katılımı ile bir açılış töreni düzenlenmişti.

           Ticaret Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muş da ilimize yapmış oldukları ziyarette Köprübaşı ilçemizdeki Anaokulumuzu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldiler. Öğrencilerimizle tek tek ilgilenerek onlara oyuncak hediye ettiler. Okul öğretmenleri ve idarecileri ile de tanışarak hepsine çalışmalarında başarılar dilediler.

            Okul ziyareti esnasında Sayın Bakanımıza eşlik eden Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu okul hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yapılan çalışmaları anlattı. Sayın Bakanımız, öncelikle bu okulu yaparak öğrencilerimize hediye eden Hayırsever Aksoy Ailesi'ne teşekkür etti ve bu anlamda özellikle Müdürümüze göstermiş oldukları yoğun gayret ve azimlerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.

 

05-10-202205-10-202205-10-202205-10-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.