TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TED Trabzon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi AKDAŞ ve Beraberindekiler Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı Ziyaret Ettiler.
![TED Trabzon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi AKDAŞ ve Beraberindekiler Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/07152151_DSC_6283.jpg)
TED Trabzon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi AKDAŞ beraberinde Ortaokul-Lise Müdürü M.Turgut KİBAR, İlkokul Müdürü Burcu GÜLSOY ve Fen Bilimleri Öğretmeni İsmail BAYRAKTAR ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.