TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEZAİ KARAKOÇ ANISINA LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASI PROTOKOL İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SEZAİ KARAKOÇ ANISINA LİSELER ARASI PARLAMENTER STİLİ MÜNAZARA YARIŞMASI PROTOKOL İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Resmi ve özel kurumlarda öğrenim gören ortaöğretim öğrencilerine yönelik yarışma, öğrencilerimizde kendine güven duygusunun gelişmesine, onların kendilerini daha rahat ifade edebilmelerine, farklı görüşleri bir arada yaşatabilme olgunluğu kazanmalarına, kanıtlar ve bilgiler yoluyla mantık yürüterek fikirlerini savunmalarına katkıda  bulunmak ve öğrencilerimizin Sezai KARAKOÇ'un fikirleri, düşünceleri, şiir anlayışı ve ilkeleri, diriliş nesli ile dünya görüşünü harmanlayarak kendilerine yeni hedefler belirlemelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Münazara Yarışması kapsamında yapılan protokol, Ortahisar Belediyesi, Müdürlüğümüz ve  ANADER (Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan Derneği) ve tarafından imzalandı.

Ortahisar Belediyesinde düzenlenen protokol imza törenine Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin GENÇ, Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve ANADER Kadın Kolları Başkanı Havva YETİMOĞLU DEMİR katıldı.

2022 Mayıs ayında Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde yarışmada dereceye girenlere ödülleri takdim edilerek ödül töreni yapılacaktır.

26-01-202226-01-202226-01-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.