TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEVGİ SARSIN DÜNYAYI "Sadece Sevgi"

SEVGİ SARSIN DÜNYAYI

Çocuklarımıza olumlu davranış kazandırmanın ilk ve en önemli şartı onlara içtenlikli ve koşulsuz olarak sevgimizi sunmaktır. Sevginin olduğu alanlarda; yenilikler, güzellikler ve başarılar görülürken sevginin olmadığı yerde kin, nefret ve düşmanlık boy gösterir.

 ''Çocuklarımızı öyle yetiştirelim ki hayatı sevgi gözlüğüyle okuyabilsinler." felsefesinden yola çıkılarak 6 ülke, 27 ortak iş birliğinde yürütülen eTwinning projesinde  öğrencilerimize hayvan, çocuk, kitap, doğa, arkadaşlık ve vatan temalarını "sevgi" ile aşılayan öğrenci emeklerimizden oluşan "SEVGİ SARSIN DÜNYAYI" kitabı okuyucularını bekliyor.

 Kitaptaki hikâyeler, şiirler, bulmacalar ve sorulara verilen ilginç cevaplar çocukların çok ilgisini çekecektir. eTwinning projesinde yer alan İlimiz Ortahisar Boztepe İlkokulu çalışanlarından Okul Müdürü  Abdullah Akın ŞEN ve proje ortağı Sınıf Öğretmeni Sebahat KARABULUT kitabı Müdürümüz Hızır AKTAŞ'a tanıttı.

Müdürümüz Hızır AKTAŞ projede yer alan Okul Müdürü  Abdullah Akın ŞEN ve proje ortağı Sınıf  Öğretmeni  Sebahat KARABULUT'u yapmış olduğu çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 09-07-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.