TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Protokol İmzalandı

Protokol İmzalandı

Trabzon Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Akçaabat Belediyesi, Trabzon Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde düzenlenen "Destekleme ve Yetiştirme ile Hayatboyu Öğrenme Kursları" Protokolü Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU'nun başkanlığında imzalandı.

Sayın Valimiz Başkanlığında, Valilik B Toplantı Salonunda yapılan protokole, Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri EKİM,  Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür Vekili Seha SAĞLAM, müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

Bu işbirliği ile Trabzon Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Akçaabat Belediyesi, Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü işbirliğinde ilimizdeki her kesimden bireylerin her zaman ve her yerde hayatboyu öğrenme fırsatlarına erişimine  imkân sağlanması, açılacak destekleme ve yetiştirme kursları ile ilçe ve mahallelerde hayatboyu öğrenme kursları ve öğrenim çağı dışına çıkmış özel gereksinimli bireyleri destekleme ve yetiştirme kursları ile ilçe ve mahallelerde hayatboyu öğrenme kurslarının birlikte yürütülmesi beklenmektedir.

15-10-202015-10-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.