TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Protokol İmzalandı
Hayırsever Erol TUNA Tarafından Yaptırılacak Olan İlkokul Binası ve Akçaabat Yıldızlı TOKİ İlkokul/Ortaokulu'nda Yapılacak Olan Tasarım Beceri Atölyesi İçin Protokol İmzalandı![Protokol İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/16150433_unnamed.jpg)
Trabzonlu hayırsever Erol TUNA tarafından yaptırılacak olan 24 derslikli ilkokul binası ve Akçaabat Yıldızlı TOKİ İlkokul/Ortaokulu'nda yapılacak olan tasarım beceri atölyesi protokolü, Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, Müdürlüğümüz ve Hayırsever Erol TUNA tarafından imzalandı.
Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Başkanlığında, Valilik B Toplantı Salonunda yapılan protokol törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLU, Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Hayırsever Erol TUNA, Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz katıldı.