TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Protokol İmzalandı
Hayırsever Hami YILDIRIM Tarafından Ortahisar İlçesi Çukurçayır Mahallesinde Yaptırılacak Olan İlkokul Binası İçin Protokol İmzalandı.![Protokol İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/11134931_DSC_7165.jpg)
Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesinde Hami YILDIRIM tarafından yaptırılacak olan 24 derslikli ilkokul binasının protokolü, Valiliğimiz, Müdürlüğümüz ve Hayırsever Hami YILDIRIM tarafından imzalandı.
Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU Başkanlığında, Valilik B Toplantı Salonunda yapılan protokol törenine, Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Hayırsever Hami YILDIRIM, Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz katıldı.