TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ'MÜZ SAYIN FEHMİ RASİM ÇELİK TRABZON İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ'MÜZ SAYIN FEHMİ RASİM ÇELİK TRABZON İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

Personel Genel Müdürü'müz Sayın Fehmi Rasim Çelik, öğretmenlerimizle okullarımızda bir araya geldikten sonra Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu'nu makamında ziyaret etti. Kendilerine İl Milli Eğitim Müdürü'müz Hüseyin Burak Fettahoğlu'da eşlik ettiler.

Vali Bey'i ziyaretin ardından Valilik Toplantı Salonu'nunda il ve ilçe yöneticileri ile bir araya gelen Personel Genel Müdürü'müz, şehrin eğitim yatırımlarının değerlendirilmesiyle ilgili yapılan planlamalar ve yenilikler hakkında bilgi aldı. Eğitim hedeflerinde ulaşılan başarının özünde, asıl kaynak olan çocuklarımıza duyulan hassasiyetin olduğunu ve bu sayede sağlam bir gelecek inşa etme çabasının Trabzon'da fazlasıyla kendini gösterdiğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü'müz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Sayın Fehmi Rasim Çelik'in ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek: "2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın başında; geleceğe dair hizmetler üretmemizin heyecanına, fikirleri, rehberlikleri ve samimiyetleriyle değer kattıkları için Sayın Genel Müdürümüze şükranlarımızı sunuyoruz. Şehrimizin çocukları ve onların gelecekleri için daha başka neler yapabiliriz sorusunun her gün bizimle oluşunun kıymetini ve o soruya birlikte cevaplar aradığımız bir eğitim ailesiyle yürüyor olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Bugün de bu soruya yenilikçi ufuklar açtığınız ve yolculuğumuza ilham kattığınız için size, büyük eğitim ailemiz adına teşekkür ediyorum.'' dedi.

Düzenlenen toplantının ardından tüm yöneticiler ile bir hatıra fotoğrafı çektiren Sayın Genel Müdürümüz, Trabzon ziyaretlerini sonlandırdı.

09-09-202209-09-202209-09-202209-09-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.