TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Uygulamaları Kursu ( Norm Fazlası Öğretmenler İçin)

Özel Eğitim Uygulamaları Kursu ( Norm Fazlası Öğretmenler İçin)

 

ÖZEL EĞİTİM UYGULAMALARI KURSU ( NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER İÇİN)

1.Grup - Araklı İlçesi Araklı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda: Arklı, Arsin, Sürmene, Köprübaşı Of, Çaykara, Hayrat ve Yomra ilçelerinde görev yapan kadrolu / norm fazlası öğretmenler katılım sağlayacaktır. Listeler İlçelere gönderilmiştir.

2.Grup – Ortahisar İlçesi Ortahisar Kanuni İlkokulunda: Ortahisar ilçesinde kadrolu / norm fazlası öğretmenler katılım sağlayacaktır. Listeler ilçeye gönderilmiştir.

3.Grup – Ortahisar İlçesi Ortahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde: Ortahisar ilçesinde kadrolu / norm fazlası öğretmenler katılım sağlayacaktır. Listeler ilçeye gönderilmiştir.

4.Grup – Akçaabat Çok Programlı Anadolu Lisesinde: Akçaabat, Düzköy, Çarşıbaşı, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir ilçeleinde görev yapan kadrolu / norm fazlası öğretmenler katılım sağlayacaktır. Listeler ilçelere gönderilmiştir.

 

Tüm grupların kurs tarih ve başlama saatleri  22 Ağustos 2016 – 09 Eylül 2016 tarihleri ve 09.30 – 15.30 saatleri arasındadır.

İlçelere gönderilen listelerde isimleri olan öğretmenlerin katılım sağlaması duyurulur.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.