Öğretmenlerimizle 2023e Projesi Kapsamında İlimiz Genelinde Seminerler Düzenleniyor.
![Öğretmenlerimizle 2023e Projesi Kapsamında İlimiz Genelinde Seminerler Düzenleniyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/12093411_IMG-20180911-WA0004.jpg)
Öğretmenlerimizin mesleki yeterliklerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek; etkili öğretim yöntem ve tekniklerini öğrenci merkezli ve etkin öğrenme anlayışıyla sınıf içi uygulamalarda hayata geçirmesini sağlamak; sürekli öğrenen, bilgisini tazeleyen, becerilerini geliştiren rol model olmalarını desteklemek; zaman yönetimi, problem çözme ve sınıf yönetimi becerilerinin gelişmesini sağlamak amacıyla ”Öğretmenlerimizle 2023´e" projesi kapsamında öğretmenlerimizin iştirakleriyle ilimiz genelinde seminerler düzenlenmektedir.