TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OF HACI MEHMET BAHATTİN ULUSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLİMİZ ADINA GURUR VEREN BAŞARI

OF HACI MEHMET BAHATTİN ULUSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLİMİZ ADINA GURUR VEREN BAŞARI

Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrikli Aracı; TEKNOFEST 2021 Liseler Arası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışmasını "Tur" ve "Enerji" kategorilerinde yarışma rekoru kırarak başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

 "TEKNOFEST 2021 Liseler Arası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışması"

Yarışma ülkemiz, Azerbaycan veya KKTC'deki lise ve dengi okul öğrencilerinde alternatif ve temiz enerji kaynakları konusunda farkındalık oluşturmak, öğrencilere teknik, mesleki ve takım çalışması deneyimi kazandırmak ve Elektrikli Araçların ülkemizde gelişimi için teknik destek ve insan kaynağı yetiştirmek için amaçlanmıştır. Değerlendirme; yarış kapsamında alınan Gelişme Raporu, Teknik Tasarım Raporu ile Sürüş Videosu ve Yarış Puanlaması olarak üç farklı aşamada yapılır.

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen teşekkür belgesini Okul Müdürü Bülent SAKA'ya takdim etti. Müdürümüz, çalışmalarından dolayı başta Okul Müdürü olmak üzere bu projede görev alan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederek tüm çalışmalarında başarılar diledi.

17-03-202217-03-202217-03-202217-03-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.