TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ "MİSAFİRİMİZ GELECEK" PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI

MÜDÜRÜMÜZ

MÜDÜRÜMÜZ "MİSAFİRİMİZ GELECEK" PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI

                                                                "Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler hiçtir."
                                                                                                                                                                                                Albert Einstein      

            "Misafirimiz Gelecek" Projesi ile öğrencilerimizi makamından ağırlayan ve onlarla sohbet eden Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, bugün Akçaabat Şehit Samet Uslu Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizle bir araya geldi. Müdürümüz Fettahoğlu, çocukları dinleyerek eğitim öğretimle ilgili fikirlerini aldı. Trabzon eğitimi için neler yapılmasını isterlerdi onlara tek tek sorarak onlarla sohbet etti.

            "Kitaplarınız Hayatınızda Hep Önemli Bir Yerde Olsun"

       Öğrencilerle okudukları kitaplar üzerine sohbet eden Müdürümüz "Kitaplar sizlerin hayal dünyasını ve düşünme becerilerinizi arttıracaktır. Derslerinize çalıştığınız kadar kitaplarınızı okumayı da ihmal etmeyin. Kitapların hayatınızda her zaman çok önemli bir yeri olsun ve onun yerini hiçbir şey de almasın. Lütfen hayal kurmaktan ve idealleriniz peşinde yürümekten asla vazgeçmeyin. Bizler, büyükleriniz olarak bu hayallerinize ulaşma yolunda size yol açmaya, bu konuda size yol olmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz." diyerek öğrenci ve öğretmelerimize teşekkür etti ve Müdürümüz öğrencilerimize günün anısına kitap hediye etti ardından bir hatıra fotoğrafı da çekindiler.

 08-12-202208-12-202208-12-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.