TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'ndan Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'ndan Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

         Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulda yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Okulumuzun özellikle kütüphanelerimiz için yaptığı donanım ve maske üretimindeki emekleri için de öğrenci ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür etti.

         "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" Projesi'ne Donanım Desteği

         Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" Projesi kapsamında okullarımızın donanım eksiğinin giderilmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılmakta ve bu konuda okullarımıza her türlü destek sağlanmaya çalışılmaktadır.  Özellikle bu anlamda okulumuz öğrencileri tarafından üretilen saat şekilli kitaplıklar tamamlanarak kitaplıkların okullarımıza dağıtımına başlandı. Üretilen saatli kitaplıkların okullarımıza ulaştırılmasına devam ediliyor.

         "Maske Üretimi"

         Ayrıca ilimizdeki tüm okul ve kurumlarımızın maske ihtiyacının giderilmesi için geçen yıl üretime başlayan Akçaabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz tüm okul ve kurumlarımızın bu konudaki ihtiyacını gidermeye devam etmektedir.

         "Müdürümüz, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile Bir Araya Geldi."

         Öğrenci ve öğretmenlerden yaptıkları değerli çalışmalar hakkında bilgi alan ve onlarla sohbet eden Müdürümüz, daha sonra Öğretmenler Odası'nda okulumuz öğretmen ve idarecileri ile bir araya geldi. Onlarla özellikle mesleki eğitimin önemi üzerinde sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

         "İş Gücü Piyasasına Kaliteli ve Kalifiye İnsan Kaynağı Yetiştiriyoruz."

         Bu konuda görüşlerini bildiren Müdürümüz, artık mesleki eğitimde yeni bir döneme girildiğini, bu konuda Bakanlığımızın çok yoğun çalıştığını ve mesleki eğitimin gerektiği önemi daha fazla göreceğini söyledi. Ayrıca mesleki eğitimin kalitesi için çok önemli olan öğretmenlerimizin iş başı ve mesleki gelişim eğitimlerinin de bu konuda arttırılmasının planlandığını söyledi. Müdürümüz, iş gücü piyasasına kaliteli ve kalifiye insan kaynağı yetiştirdiğimizi belirtirken bu anlamda mesleki eğitimin önemini bir kez daha vurguladı.

         Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, öğretmenlerle bir süre daha sohbet ederek okuldan ayrıldı.

19-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-202219-01-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.