TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan Trabzon Kitap Yazım Komisyonu' na Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'dan  Trabzon Kitap Yazım Komisyonu' na Ziyaret

Ocak ayında sisteme yüklenecek olan ders kitaplarının ünite bazında değerlendirmesini yapmak amacıyla Trabzon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde saat 09.00'da İl Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU başkanlığında Trabzon Kitap Yazım Komisyonu üyeleriyle toplantı yapılmıştır. Komisyon tarafından şu ana kadar yazılmış ve yazılmasına devam edilen kitaplar hakkında Müdürümüze bilgi verilmiş, komisyon idaresinde bulunan kitapların tanıtımı yapılmıştır.  

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Trabzon Kitap Yazım Komisyonu'nun süreç içindeki sorumluluklarını tam olarak yerine getirdiğini, güncellenen öğretim programlarının oluşturulmasında Bakanlık nezdinde görev yapan komisyon üyelerinin de ekipte yer aldığını, Bakanlıkça çalışmaların takdir edildiğini ve komisyonun özveriyle çalıştığını ifade etmiştir.

Müdürümüz, güncellenen öğretim programlarının doğru algılanabilmesi ve uygulanabilmesi için ders kitaplarının önemli araçlar olduğunu,  bu sebeple de komisyonların sorumluluklarının çok fazla olduğunu ifade etmiş, çalışmaların takipçisi olduğunu, ihtiyaç duyulan materyaller ve fiziki imkânların temin edilmesi noktasında gereken tüm desteğin verileceğini sözlerine eklemiştir.

Toplantının devamında Kitap Yazım Komisyonu'ndan sorumlu Şube Müdürü Gülsüm MEMİŞKAPTANOĞLU müdürümüze çalışmalarla ilgili bilgi sundu.

Toplantı, Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU'nun başarı temennileri ile sona ermiştir.

22-12-202122-12-202122-12-2021

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.