TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN, SÜRMENE'YE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN, SÜRMENE'YE ZİYARET

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU'DAN, SÜRMENE'YE ZİYARET

               

              "Sürmene Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlkokulu"

            Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı Fahri Bilici ve Şube Müdürleri Erkan Albayrak ve Akın Baydere ile Sürmene ilçemizde öğrencilerle bir araya geldiler. İlk olarak Sürmene Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlkokulunu ziyaret ettiler ve öğrencilerle dersleri ve okul etkinlikleri hakkında sohbet ettiler. Ardından Öğretmenler Odası'nda öğretmenlerle eğitim öğretim üzerine bir süre hasbihal ederek fikir alışverişinde bulundular.

 

               "Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi"

            Müdürümüz, ilkokul ziyaretlerinden sonra Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek gençlerle gelecek hayalleri ve eğitim planları üzerine sohbet ettiler. Öğretmenlerle de bir araya gelerek eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundular. 

 

                "Sürmene Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı"     

            Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve kurum idarecilerimiz, Sürmene ilçemizdeki okul-kurum müdürlerinin katılımı ile "Sürmene Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı"nı düzenlediler. Toplantıda Sürmene ilçemizin eğitim çalışmalarıyla ilgili ve ilçemize yapılan yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

 

20-09-202220-09-202220-09-202220-09-202220-09-202220-09-2022

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.