TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, "Okursuz Kütüphane Kalmasın" Projesi Kapsamında Çevrim İçi Olarak Öğretmenlerimiz ile Buluştu

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU,

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU, Trabzon Öğretmen Akademisi Stüdyosu'nda çevrim içi düzenlenen toplantı ile öğretmenlerle buluştu.

"Okursuz Kütüphane Kalmasın" Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısında  Müdürümüz, öğretmenlerle sohbet ederek proje süreci hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 

"Okursuz Kütüphane Kalmasın" projesi ile Dünya ne kadar değişirse değişsin, kütüphanelerin hayatımızdaki yerinin vazgeçilmez olduğu bir kez daha ortaya koyulmuştur. Okullarımızda kitap okuma alışkanlığı kazandırma seferberliği düzenleyerek okuyan, okuduğunu anlayan, kitap okuma alışkanlığını benimsemiş kültürlü bireylerden oluşan toplum yapısı oluşturmak amaçlanmaktadır.

Proje ile okullarımızın Müdürlüğümüzün hazırladığı 61 etkinlikten faydalanarak kütüphanelerini daha etkili kullanmaları hedeflenmektedir. Proje sayesinde kütüphaneler, daha işlevsel hale getirilecek, kütüphanelerin içerikleri zenginleşecek ve okuma kültürünün yaygınlaştırıldığı birer yaşam alanı olacaktır.  Bu kapsamda Müdürlüğümüzce okul ziyaretleri gerçekleştirilerek etkinlikler yerinde incelenecek ,  uygulamaların paylaşımı yapılacaktır.

14-01-202214-01-202214-01-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.