TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İÇİN BUGÜN GÜNLERDEN YOMRA

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İÇİN BUGÜN GÜNLERDEN YOMRA

MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN BURAK FETTAHOĞLU İÇİN BUGÜN GÜNLERDEN YOMRA

            Göreve geldiği günden itibaren gitmediğimiz ilçe, görmediğimiz okul, tanışmadığımız öğrenci ve öğretmen kalmayacak diyen Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, bu düşüncesinin yolunda olarak ilçe ve okul ziyaretlerine tüm hızıyla devam etmektir.

            "Güne Öğrencilerimizin Neşesi ile Başlamak"

            Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu'nun eğitim yolunun ilk durağı Yomra Kaşüstü Cumhuriyet Ortaokulu oldu. Öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret ederek onlarla bir araya geldi. Okul kütüphanesini gezdi, öğrencilerimizin kitap okuma sevgisi ve ilgisi ile ilgili sohbet ettiler.  Ardından öğretmenlerimizle Öğretmenler Odası'nda bir araya gelerek eğitim öğretim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Öğretmenlerimiz, Müdürümüzün okullarına gelerek onları onurlandırdığını, bunun da onların çalışma azmini ve enerjisini arttırdığını söyleyerek Müdürlerini tekrar ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirterek Müdür Bey'i okullarından uğurladılar.

            "Yolumuzu Gençlerin Enerjisi ile Aydınlatıyoruz."

               Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Yomra Kaşüstü Cumhuriyet Ortaokulu ziyaretlerinin ardından Yomra Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Gençlerle okulda yaptıkları etkinlikler üzerine sohbet etti. Öğrencilerimizin "Okursuz Kütüphane Kalmasın" Projesi kapsamında yapmış oldukları çalışmaları inceledi ve öğrencilerimizden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından Öğretmeler Odası'nda öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti. Öğretmenlerimize her daim onların yanında olduğunu ve her zaman kendisini ziyaret edebileceklerini belirten Müdürümüz, siz varsanız eğitim var siz ne kadar emek harcarsanız şehrimizin ve ülkemizin eğitimi de o kadar iyi ve yükseklerde olacaktır, sizlerin ve gençlerimizin enerjisi bizlerin yolunu aydınlatmaktadır, dedi. Öğretmenlerimizin çalışmalarını da dinleyerek kendilerine emekleri için teşekkür etti ve okuldan ayrıldı.

                "Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı"

              Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Müdür Yardımcımız Evren Görmüş, Şube Müdürlerimiz Abdullah Yıldırım ve Erkan Albayrak ile  "Yomra Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı" düzenledi. Toplantıda bulunan Yomra'nın tüm Kurum ve Okul Müdürleri ile ilçemizin eğitim öğretim faaliyetleri üzerine sohbet ederek yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

                "Yomra Kaymakamımıza Ziyaret"

            Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, ziyaretlerinin son durağı olarak Yomra Kaymakamı Muhammet Öztabak'a ziyarette bulundu ve kendilerine ilçemizin eğitimine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek ilçemiz ziyaretlerini sonlandırdı.

 

05-10-202205-10-202205-10-202205-10-202205-10-202205-10-202205-10-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.