TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

           Sevgili Çocuklar,

       23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızı, okullarımızda, sınıflarımızda arkadaşlarımızla, öğretmenlerimizle şiirler okuyarak, şarkılar söyleyerek, ele ele tutuşarak birlikte kutlamayı çok arzu ediyorduk. Ancak tüm dünyayı esir alan salgın nedeniyle bu bayramda birbirimizden kısa süre de olsa uzak kalacağız.  

        Birbirimize yeniden kavuşacağımız günlerin ümidiyle bu yıl 23 Nisan'ımızı 100. yılında evlerimizde eğlenceli etkinliklerle, coşkuyla kutlayacağız. Biliyorum ki 23 Nisan'da kalplerimiz bir atacak. Aynı heyecanla gülüp şarkılar söyleyeceğiz. Sevincimizden, neşemizden hiçbir şey yitirmeyeceğiz. Çünkü renk renk, ışıl ışıl tüm dünyanın çiçekleri 23 Nisan'da açacak.  

       Bu zorlu süreçte göstermiş olduğu sabır ve üstlendikleri sorumluluk için minik kalplere ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Tekrar birlikte gülüp oynamanızı, okul koridorlarını sevinç çığlıklarıyla doldurmanızı çok arzu ettiğimizi bilmenizi istiyorum.  

       Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı en içten duygularla kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere millî mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz vatanımızı bize hediye eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. İyi ki varsınız  İyi ki bizimlesiniz.                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                 Hızır AKTAŞ                                                                                                                                                                                                                                                                                               Trabzon İl Millî Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.