TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Ara Tatili Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Ara Tatili Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, 

Küçük molalar yoğun çalışmalar arasında her zaman iyi gelir. İnsana mutluluk verir, çalışma motivasyonunu daha da arttırır. 2021-2022 eğitim  -öğretim yılının ilk ara tatili 12 Kasım'da başlıyor. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu haftayı önümüzdeki günlerdeki başarınızı ve azminizi arttırmak ve soluklanıp tazelenmek için güzel bir fırsata çevirin ve sağlık koşullarına dikkat etmeyi sürdürerek özlediğiniz şeylere zaman ayırın. Dışarı çıkın, doğayı dinleyin ve dinlenin, temiz havanın ve sonbaharın tadını çıkarın,  oyun oynayın, aileniz ve arkadaşlarınız ile verimli, güzel vakit geçirin, spor yapın, araştırıp gözlemleyin, bol bol kitap okuyun, kendinizi geliştirin ve dinlenin. Yuvanıza, okulunuza döndüğünüzde kaldığımız yerden aynı şevk ve azim ile devam edeceğiz, unutmayın.

Kıymetli Velilerim, 

Sizler de hem çocuklarımızın başarıları için hem de yaşadığımız salgın sürecinden dolayı yoruldunuz farkındayız. Bu yolda sizin desteğinizle ilerlediğimizi de biliyoruz. Bu bakımdan okul öncesi eğitimden ortaöğretime kadar bütün kademelerdeki öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin ara tatil dönemini gelişim ve dönüşüm için bir fırsat olarak göreceğine inanıyorum. Bizler bu süreçte, öğretmenlerimizle birlikte ara tatil sonrası için hazırlıklarımızı yapıyor olacağız. Tüm gayretimiz her şeyin en iyisini hak eden geleceğimiz, umudumuz yavrularımızın daha iyi bir eğitime sahip olması için.

Bu inançla birlikte gelişim ve öğrenmenin devam ettiği, yaparak - yaşayarak yeni beceriler kazandığınız bir ara tatil geçirmenizi diliyor, günlerinizin mutlu ve verimli geçmesi ve ara tatilin ardından tekrar okullarımızda birlikte olmayı temenni ediyorum

Hepiniz doğanın içinde olun, sağlıcakla ve hoşça kalın.

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü

  Hızır AKTAŞ

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.