TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı

    Bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak amacıyla, öğretmen, veli ve öğrencilerimizle kısa bir aradan sonra büyük bir heyecan ve azimle yeni bir eğitim-öğretim dönemine başlıyoruz. Sınıflarımızı dolduran öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak en önemli görevimizdir. Biz ilk günden itibaren heyecanımızı diri tutuyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizin hayallerine ortak oluyoruz. 2023 Eğitim Vizyonunda da belirtildiği gibi eğitimin ana öğesi ve baş öznesi insandır. İnsan ve makinenin birlikteliğinden ziyade, aklın ve kalbin birlikteliği önemlidir. Çünkü eğitim; mana ve maddeyi, talim ve terbiyeyi birlikte alan bir bütünden beslenir. 

Sevgili Gençler; 

   Kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz, sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Siz sevgili öğrencilerimize yönelik olarak okullarımızda eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında her seviyede beceri, yetenek, sportif ve kültürel gelişim etkinlikleri de dönem boyunca artarak devam edecektir. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

    2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. döneminin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

                                                                                                                                                   Hızır AKTAŞ                                                                                                                                                                                                   Millî Eğitim Müdürü

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.