TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır Aktaş Okullarımızın Tetkik Görevlilerini Makamında Ağırladı ve Başarı Belgelerini Taktim Etti

Müdürümüz Hızır Aktaş Okullarımızın Tetkik Görevlilerini Makamında Ağırladı ve Başarı Belgelerini Taktim Etti

Millî Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir ve tarafsız bir anlayışla sürdülmesi amacıyla "Okulum Temiz" belgelendirme programı yürürlüğe girmiştir.

İlimizde bulunan tüm okullar belirlenen hijyen şartları doğrultusunda çalışmalarını tamamlamalarına müteakip Müdürlüğümüz tetkik görevlileri tarafından yerinde denetlenip kontrol ve belgelendirme süreci tamamlandı. 24 Kasım 2020 tarihi itibari ile ilimiz genelindeki tüm okullar "Okulum Temiz" belgesi almaya hak kazanmıştır.

Bakanlığımız ve TSE işbirliğinde oluşturulan eğitim programları ile yetkilendirilen tetkik görevlileri tarafından okulların denetimleri tamamlanmıştır. Müdürmüz Hızır AKTAŞ denetimlerde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı Tetkik Görevlilerine Başarı Belgelerini takdim ederek onları tebrik etti.   

18-12-202018-12-202018-12-202018-12-202018-12-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.