TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır AKTAŞ İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Video Konferans Yöntemi ile Toplantı Yaptı

Toplantıda, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadeleye destek çalışmaları, uzaktan eğitim ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları ele alındı.
Müdürümüz Hızır AKTAŞ İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Video Konferans Yöntemi ile Toplantı Yaptı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ başkanlığında 18 ilçe Milli Eğitim Müdürümüz ile video konferans yöntemiyle toplantı yapıldı.  Toplantıda Müdürümüz uzaktan eğitim, Mesleki ve  Teknik Anadolu Liseleri ve  Halk Eğitim Merkezlerinde üretilen maske, koruyucu siperlik gibi ekipmanlar hakkında bilgi aldı. Vefa Sosyal Destek Gruplarının çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. Yılına denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri de  ele alındı. Müdürümüz Hızır AKTAŞ, içinde bulunduğumuz süreçte vatandaşlarımıza, emniyet ve sağlık personeline destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.   21-04-202021-04-202021-04-2020

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.