TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Hızır Aktaş BİLSEM Grup Tarama Uygulaması ve Destekleme - Yetiştirme Kursuna Katılan Öğrencilerimizi Ziyaret Etti
![Müdürümüz Hızır Aktaş BİLSEM Grup Tarama Uygulaması ve Destekleme - Yetiştirme Kursuna Katılan Öğrencilerimizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_02/29194137_IMG-20200229-WA0004.jpg)
2019-2020 eğitim öğretim yılı 1,2 ve 3. sınıflar BİLSEM Grup Tarama Uygulaması, ilimiz Ortahisar ilçesi Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesinde 4 Ocak 2020 tarihinde başlamıştı. Müdürümüz Hızır Aktaş Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesinde hafta sonu yapılan BİLSEM Grup Tarama Uygulaması ve Destekleme - Yetiştirme Kurslarında öğrencilerle bir araya geldi. Faaliyetleri yerinde izleyen müdürümüz öğrenciler ile bir süre sohbet etti.