TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hızır AKTAŞ “Açık Öğretim Okulları İş ve İşlemleri Bilgilendirme Çalıştayı”na Katıldı

Müdürümüz Hızır AKTAŞ “Açık Öğretim Okulları İş ve İşlemleri Bilgilendirme Çalıştayı”na Katıldı

Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü bünyesinde açık öğretim okulları iş ve işlemlerini fiilen yürüten Trabzon, Artvin, Giresun, Gümüşhane ve Rize illerinde görevli personele yönelik ilimiz Akçaabat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 27-28-29 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek çalıştayın açılış toplantısı yapıldı.

Çalıştaya Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ, Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÜÇÜNCÜ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan BAL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza BAYRAM ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı Açık Öğretim İrtibat bürosunda çalışan personel katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ:

“Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Çalıştayı’mızın ilimize, insanlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 Değerli Katılımcılar;

Üzerinde yaşadığımız bu kürede meydana gelen sosyal, kültürel, ekonomik değişmeler bizleri gelişmeye zorunlu kılıyor. Mesleğimiz ve statümüz ne olursa olsun yaşadığımız dünyada çevremize kayıtsız kalamıyoruz. Onun için niteliğimizi, kabul edilebilirliğimizi artırma noktasında kendimizi yenileyip gelişmeleri takip etmemiz gerekmektedir. İşte burada yaygın eğitim kurumlarımızın önemi ortaya çıkmaktadır. Bu çalıştayla, herkesin bu manada duyduğu ihtiyaçları karşılayabilecek, kararlı adımlar atabilecek ve neticesinde inşallah daha fonksiyonel, daha faydalı bir hayat boyu öğrenme tesis etmiş oluruz. Bundan dolayı da bu çalıştayı ilimizde tertip eden öncelikle Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanımız Sayın Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ’ye şükranlarımı sunuyorum. Çalışmaların hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, hazirunu saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ’nin sunumunun ardından açılış toplantısı sona erdi.

27-03-201927-03-201927-03-201927-03-201927-03-2019

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.