TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hasan Uygun, Trabzon Öğretmen Akademisi'nin İlk Programında Öğretmenlerimizin Yanındaydı.

Müdürümüz Hasan Uygun, Trabzon Öğretmen Akademisi'nin İlk Programında Öğretmenlerimizin Yanındaydı.

Müdürümüz Hasan Uygun, Trabzon Öğretmen Akademisi'nin İlk Programında Öğretmenlerimizin Yanındaydı.

 

Müdürlüğümüz Trabzon Öğretmen Akademisi yeni sezon eğitimlerine Doç. Dr. Zühal Dinç Altun'un "Müzik Yapalım" isimli etkinliği ile başladı. Eğitime Müdürümüz Hasan Uygun katılım sağlayarak öğretmenlerimize belgelerini takdim etti. 

İlimizde tüm paydaşlarımızın; kişisel ve mesleki gelişimini destekleyip, akademik kariyerlerini zenginleştirirken, gelişimlerine katkı sunmak, derslerde uygulanan yöntem, teknik ve kullanılan materyaller ile tecrübelerinin artmasını sağlamak, sürekli gelişen dünyada teknolojik yetkinliklerini geliştirmek, karşılaşılan sorunları belirleyerek bunlara yönelik çözüm önerileri geliştirmek, eğitim-öğretim uygulamalarındaki iyi örneklerin paylaşılmasını sağlayarak özgün çalışmaları ve öğretmenlerin iş birliği halinde yeni öğretim materyalleri hazırlamalarını, geliştirmelerini desteklemek böylece ilimizin eğitim kaynaklarını etkili olarak kullanmak amacıyla kurulan Trabzon Öğretmen Akademisi öğretmenlerimize yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

6079 katılımcının katıldığı ve 185 eğitimin verildiği Akademimizden şimdiye kadar 16265 kişi eğitim aldı.

Bugün de yeni sezonun ilk eğitimi olan ve yüz yüze olarak Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zühal Dinç Altun'un "Müzik Yapalım" isimli etkinliğine yine öğretmenlerimiz tarafından büyük ilgi vardı. Çok zevkli ve eğlenceli vakitler geçiren öğretmenlerimiz program sonunda Doç. Dr. Zühal Dinç Altun'a teşekkür ettiler.

Müdürümüz Hasan Uygun da Doç. Dr. Zühal Dinç Altun'a paylaştıkları bilgiler dolayısıyla öğretmenlerimiz adına teşekkürlerini sunarak öğretmenlerimize katılım belgelerini takdim etti.

13-10-202313-10-202313-10-202313-10-2023

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.