TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ARA TATİL SONRASI AKYAZI İLK VE ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRÜMÜZ ARA TATİL SONRASI AKYAZI İLK VE ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRÜMÜZ ARA TATİL SONRASI AKYAZI İLK VE ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

            Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, öğrencilerimizin dinlenmesi için 14-18 Kasım haftasında yapılan ara tatil sonrası Akçaabat Akyazı İlk ve Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.

         "Sadece Akademik Değil Sosyal ve Kişisel Gelişiminizi Artıracak Etkinliklerde Bulunun."

       Haftaya yine öğrenci ve öğretmenlerimizle başlayan Müdürümüz, öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret etti.  Kaldıkları yerden çalışmalarına tüm hız devam öğrencilerimize her alanda kendilerini rahat ifade edecekleri sadece akademik değil aynı zamanda sosyal ve kişisel gelişimlerini de arttıracak tüm çalışmalarda görev almalarını söyledi ayrıca okullarında kendilerini mutlu hissedecek birçok etkinliğe katılmalarını tavsiye etti.

         "Sevgi, İlgi ve Fedakârlığınızla Çocuklarımızın Geleceği İçin Üretmeye Devam Edeceğiz."

         Ardından öğretmenlerimizle de Öğretmenler Odası'nda bir araya gelen Müdürümüz, "Sizlerin sevgi, ilgi ve fedakârlıkları ile çocuklarımızın geleceği için hep birlikte üretmeye devam edeceğiz." dedi. Ayrıca okuldaki tüm öğretmenlerimizin şimdiden yaklaşan Öğretmenler Günü'nü kutlayarak kendilerine ilimiz ve ülkemiz geleceği için yapmış oldukları tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

21-11-202221-11-202221-11-202221-11-202221-11-202221-11-2022

 

 

 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.