TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ahmet Bektaş'ın Kurban Bayramı İçin Mesajı

Müdürümüz Ahmet Bektaş'ın Kurban Bayramı İçin Mesajı

MÜDÜRÜMÜZ AHMET BEKTAŞ'IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

        Sevinç ile halisane duyguların yoğun bir şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha sağlık, huzur ve esenlik içinde ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

        Sevinçte ve üzüntüde yekvücut olduğumuz bu günler, aynı zamanda karşılık beklemeden yapılan iyiliğin ve toplumsal yardımlaşmanın da zirve noktasıdır. Bizler de değerler eğitimine verdiğimiz önemle yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden, bizleri birlik ve beraberlik içinde bugünlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillere aktarabilmek için tüm eğitim camiası olarak çalışmaktayız. 

       Bu vesile ile öncelikle şehit öğretmenlerimize, deprem bölgesinde kaybettiğimiz öğretmen, öğrenci ve velilerimize Allah'tan rahmet diliyor; Kurban Bayramı'nın şehit öğretmenlerimizin ailelerine, tüm eğitim camiamıza, ülkemize, milletimize ve İslam âlemine sevgi, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.