TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzde Hafta Başı Toplantısı Gerçekleştirildi
Müdürümüz Hızır AKTAŞ, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimizle bir araya geldi.![Müdürlüğümüzde Hafta Başı Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_12/09102350_DSC_7750.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Müdürlüğümüz Toplantı Salonu'nda, müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimizle bir araya geldi. Toplantıda, eğitim-öğretim faaliyetleri, yapımı devam eden okul inşaatları, planlanan ve yürütülen projeler hakkında ilgili yöneticilerimizden bilgi alan Müdürümüz Hızır AKTAŞ önümüzdeki süreç için çeşitli değerlendirmelerde bulundu.