TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz , Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Trabzon Üniversitesi Arasında "Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitimine İlişkin İşbirliği Protokolü" İmzalandı

Müdürlüğümüz , Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Trabzon Üniversitesi Arasında

       Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde düzenlenen "Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitimine İlişkin İşbirliği Protokolü" Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu'nun başkanlığında imzalandı.

      Sayın Valimiz Başkanlığında, Valilik B Toplantı Salonunda yapılan protokole, Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman BAYKAL, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Emin AŞIKKUTLU, Müdürümüz Hızır AKTAŞ, müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

     Bu işbirliği neticesinde MEB'e bağlı Trabzon Faruk Başaran Bilim ve Sanat merkezlerinde sunulan eğitimin niteliğini artırmak ve eğitim alan özel yetenekli öğrencilerin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda söz konusu üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanmasını sağlamaktır.

01-11-201901-11-2019

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.