TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TRABZON SU ÜRÜNLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA TÜBİTAK 4008 PROJESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TRABZON SU ÜRÜNLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA TÜBİTAK 4008 PROJESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Müdürlüğümüz ile Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü (SUMAE) Müdürlüğü arasında TÜBİTAK 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları proje çağrısı kapsamında "Benim de Karadeniz'de Bir Balığım Var!" projesinin uygulanması için iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüz, TÜBİTAK 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları proje çağrısı kapsamında Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yürütücülüğünde "Benim de Karadeniz'de bir balığım var!" adlı projeye iş birlikçi kurum olarak dahil olmuştur. Proje kapsamında özel gereksinimli öğrencilerimize bilimsel olguları fark etmeleri sağlanarak, merak duygularını, araştırma, sorgulama ve öğrenme isteklerini teşvik etmek ve bilişsel, sosyal, görsel, motor becerilerini geliştirmek amaçlanmaktadır.

Müdürümüz Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ile Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü proje ekibi adına Enstitü Müdürü Dr. Ercan KÜÇÜK arasında imzalanan protokolde müdürlüğümüz yapılacak faaliyetler için uzman, eğitmen ve rehber desteğinin verilmesi, öğrencilerin proje faaliyetlerine katılımlarının teşvik edilmesi, katılım gösterecek olan öğrencilere gerekli kolaylıkların sağlanması ve projeye katılacak eğitmen, öğrenci grupları ve rehber öğretmenlerin belirlenmesinde destek sağlanacaktır.

Ayrıca projede AR-GE birimimizden bir uzman öğretmen ve rehber öğretmenler olacaktır.

24-06-202224-06-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.