TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ile KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLLERİ İMZALANDI
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ile KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLLERİ İMZALANDI](/meb_iys_dosyalar/2020_12/02154946_IMG-20201202-WA0010.jpg)
Müdürlüğümüz İle Karadeniz Teknik Üniversitesi arasında "Naci Orhan Bilgisayar Bilimleri Merkezi (Kodlama)", "Üniversiteye Yolculuk Projesi", " Trabzon Öğretmen Akademisi" ve "TÜBİTAK 4004 ve 4007 alanlarında işbirliği ve ortak çalışma yapmak üzere protokol imza töreni gerçekleştirdik.