TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİSAFİRLERİMİZ "GELECEK" İLE MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

MİSAFİRLERİMİZ

MİSAFİRLERİMİZ "GELECEK" İLE MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

                                                                                                                                                                                                                          "Çocuklarla beraber geçen her vakit ruhu iyileştirir."

                  Müdürümüz Güne Çocuklarla Başladı

             Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, her hafta çarşamba gününe ilk olarak öğrenciler ile başlamaya devam ediyor. Bugün de Ortahisar Ali Kemal Aktürk İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Müdürümüz Fettahoğlu, çocukları dinleyerek eğitim öğretimle ilgili fikirlerini aldı. Trabzon eğitimi için neler yapılmasını isterlerdi onlara tek tek sorarak onlarla sohbet etti.

                 Bilindiği üzere "Misafirlerimiz 'GELECEK' " adı verilen Proje ile Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu her hafta bir grup öğrenciyi makamında ağırlıyor.

            Öğrencilerin ilgi alanlarını ve kendilerinin ve ülkemizin geleceğine dair hayallerini, planlarını dinleyen Müdürümüz Fettahoğlu "Sizler kendi hayalleriniz ve idealleriniz yolunda yürüdükçe aslında ülkemizin de geleceğinin yolunu açmış olacaksınız. Bu bakımdan lütfen hayal kurmaktan ve idealleriniz peşinde yürümekten asla vazgeçmeyin. Bizler, büyükleriniz olarak bu hayallerinize ulaşma yolunda size yol açmaya, bu konuda size yol olmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz." diyerek öğrenci ve öğretmelerimize teşekkür etti ve öğrencilerimizle günün anısına bir hatıra fotoğrafı da çekindiler.

02-11-202202-11-202202-11-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.