TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın "İlköğretim Haftası" Kutlama Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler ve Kıymetli Öğretmenler;

Eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğunu ve her şeyin insanı sevmekle başladığını kabullenen bir kurum olarak yeni eğitim öğretim yılımızın tüm ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli öğrencilerim, artık sizleri sınıfta ders dinlerken, kütüphanede kitap okurken, atölyelerde çalışırken koridorlarda mutlu ve geleceğinden emin yürürken görmek istiyoruz. Ve şuna da inanıyoruz! Umutla başladığımız 2021-2022 eğitim- öğretim yılında artık yaşanılan bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelerek geride bırakacağız!

Bizleri derinden etkileyen ve halen devam eden sağlık sürecinde öğrencilerimizin okul yolunu tutması ve güzel bir eğitim dönemi geçirmeleri hepimizin ortak hedefidir. Ülkemizde hala varlığını sürdüren salgına rağmen bu yeni yıla güvenle yaklaşabiliriz. Hepimiz gurur duyabileceğimiz ortak başarılar için çalışıyoruz. Bu başarı, hem siz velilerimiz ve öğrencilerimizin azim ve sabrı hem de tüm personelin profesyonelliği ve bağlılığı sayesinde gerçekleşecektir. Bu konuda göstereceğiniz anlayış ve sabır için de hepinize ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile çok değerli öğrencilerimizin ve kıymetli ailelerinin yeni eğitim öğretim yılını kutlarken öğrencilerimize bu eğitim döneminde de muvaffakiyetler diliyorum. Ayrıca tüm eğitim paydaşlarımızla hayırlı bir dönem geçirmemizi Yüce Rabb'imden niyaz ediyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.

 

Hızır AKTAŞ

İl Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.