TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın "İlköğretim Haftası" Kutlama Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ'ın

Hep birlikte kararlılıkla mücadele ettiğimiz salgını gözeterek ve sosyal mesafe kurallarına uyarak 21 Eylül 2020 Pazartesi günü yeni bir eğitim-öğretim yılına başlayacak olmanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı'nın öğrencilerimize, öğretmenlerimize, yöneticilerimize, çalışanlarımıza, velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, okulla bu yıl tanışacak evlatlarımıza ve aramıza yeni katılacak meslektaşımıza başarılar diliyorum.

Kıymetli Yöneticiler ve Öğretmen Arkadaşlarım,

Ülkemizin geleceğinin inşasında üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz. Heyecanınızdan hiçbir şey yitirmeden çağın bilgisiyle donanarak sevgi ve hoşgörü ile çocuklarımız için büyük emekle görevinizi ifa ettiğinizi biliyoruz. Salgın sürecinde göstermiş olduğunuz özverinin, ortaya koyduğunuz gayretin farkındayız.  Bu eğitim-öğretim yılında da aynı bilinç ve sorumlulukla çalışmalarınızı yürüteceğinizden şüphemiz yoktur.

Sevgili Öğrenciler,

Bütün çabamız ülkesini, bayrağını seven, iyi bir eğitim almış, okuyan, araştıran, sorgulayan bir vatandaş olarak yetişmenizdir. Sizler eğitimin temel taşlarısınız.  Sizlerin mutluluğu bizim mutluğumuzdur. Değerli öğrenciler, başarıyı emek harcayarak, disiplinli bir şekilde ve çok çalışarak elde edebileceğinizi unutmayın. Aylarca uzak kaldığınız sınıflarınıza heyecanla ve sevinçle döneceğinize, bu eğitim-öğretim yılında da büyük bir kararlılık ve gayretle hedeflerinize ulaşmak için çalışacağınıza inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma,  öğrencilerime ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, İlköğretim Haftası'nı kutluyorum. 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı'nın hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı geçmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 

 

Hızır AKTAŞ

İl Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.