TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın "Ramazan Bayramı" Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ'ın

"Bizleri birbirimize daha yakınlaştıran, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygularımızı zirveye ulaştıran, kardeşlik, dostluk ve sevgi bağlarımızı güçlendiren bir ramazan ayını daha huzur içinde idrak ederek mübarek Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluk ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının pekişmesine vesile olan bayramlarımız, kadim medeniyetimizin müstesna zamanlarıdır. Bu günlerin kadrini bilerek hareket etmek, bilhassa bu günleri sıla-i rahim ile değerlendirmek bizler için tarifi ve kıymeti imkânsız kazanımlara kapı aralayacaktır.

Bayramımızda şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla yâd ederken minnet duygularının izharı olarak şehit ailelerimizin, gazilerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, yetim ve öksüz çocuklarımızın, engelli vatandaşlarımızın, sevgi evinde kalan çocuklarımızın ziyaret edilerek gönüllerinin alınmasına ve başta güler yüzümüz ve samimiyetimiz olmak üzere sahip olduğumuz bütün imkânlarımızı onlarla paylaşmaya hususen önem vermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim. Bayramımızın aziz milletimiz ve gönül coğrafyamızın birlik beraberliğini daha da güçlendirmesine vesile olmasını yüce Mevla'dan niyaz eder, huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi Rabb'imden temenni ederim."

 

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                            Hızır AKTAŞ    

                                                                                                                                                                                                                                           Trabzon Milli Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.