TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizler öğrencilerimizin gözünde öğrencilerimizin anne babaları kadar değerlisiniz.

Öğretmen olmak, hissederek, yaşayarak, kendisini adayarak, öğrencisiyle bütünleşerek var olmaktır. Mesleğinin sınırlarını aşan, sevginin dilini, şefkatin dokunuşunu işine katan, aziz vatanın evlatlarını aydınlık bir istikbale hazırlayan öğretmenlerimizdir.

Ülkemizi muasır medeniyetler üstü seviyeye taşıma hedefi ile bu yola aklını ve gölünü koyan, geceyi gündüze eş tutan, üreten ve üretim için ilham veren, her gün yeni bir şeyler öğrenmeye azmeden öğretmenlerimiz milletimizin geleceğini tayin edecektir.

Bu vesileyle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz, yürekleri sevgi, şefkat ve sabırla dolu, bu kutsal mesleğe gönül vermiş tüm öğretmenlerimizin ´Öğretmenler Günü´nü kutluyorum.

 

Hızır AKTAŞ

Trabzon İl Millî Eğitim Müdürü

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.