TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Ortahisar Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu ile Mahmut Celalettin Ökten İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Ortahisar Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu ile Mahmut Celalettin Ökten İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/22192244_IMG-20170322-WA0021.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ beraberinde Müdür Yardımcıları Zekeriya TAŞAN, Bünyamin AKYÜZ ve Şube Müdürü Burak FETTAHOĞLU ile birlikte Ortahisar Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu ile Mahmut Celalettin Ökten İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaretlerde okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Müdürümüz Hızır AKTAŞ, TEOG´daki başarılarından dolayı onlara teşekkür etti.