TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Ortahisar Akoluk İlkokulu-Ortaokulu ve Çağlayan İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Ortahisar Akoluk İlkokulu-Ortaokulu ve Çağlayan İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/06141658_IMG-20170306-WA0006.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Hızır AKTAŞ, Müdür Yardımcısı Zekeriya TAŞAN, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür KÖSE, Şube Müdürleri Burak FETTAHOĞLU ve Emrah KOŞAR ile birlikte Ortahisar Akoluk İlkokulu-Ortaokulu ile Çağlayan İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.