TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN SALİH CORA VE MÜDÜRÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'MİZE ZİYARET

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN SALİH CORA VE MÜDÜRÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'MİZE ZİYARET

 

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN SALİH CORA VE MÜDÜRÜMÜZDEN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'MİZE ZİYARET

             "Mesleki Planlar Üzerine Hoş Bir Sohbet"

          Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Salih Cora'nın da teşrifleri ile Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Akın Baydere, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş ve Şube Müdürü Adem Karahasan; şehrimizde mesleki eğitimde yükselişin onuru ve mutluluğunu yaşadığımız Ortahisar Mesleki Eğitim Merkezi'mizi ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek onlarla mesleki eğitim planları üzerine sohbet ederek hoş vakitler geçirdiler.

           Yeni açılımlarını konuştuğumuz Mesleki Eğitim'de şehrimizin yüz akı olan Ortahisar Mesleki Eğitim Merkezi'mizi ziyaret eden Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Salih Cora, Müdürümüz ve beraberindekiler, Mesleki Eğitim Merkezi'mizi gezerek öğrenci ve öğretmenlerimizin çalışmalarını yerinde incelediler.

            "Milletvekilimize, Öğrencilerimizin Kendi El Emeği İkram"

         Merkez'de bulunan Kuyumculuk, Kuaförlük ve Yeme-İçme Bölümleri'nde eğitim-öğretim gören öğrencilerle bir araya gelerek yaptıkları çalışmaları incelediler, onlardan bilgi aldılar. Yeme-İçme Bölümü öğrencileri Sayın Milletvekilimize ve Müdürümüze kendilerinin hazırladıkları kekten ikram ettiler. İkramlardan dolayı teşekkürlerini ileten Milletvekilimiz ve Müdürümüz öğretmenlerimizle de Öğretmenler Odası'nda bir araya gelerek çalışmalarla ilgili sohbet ettiler. Mesleki Eğitim'in önemi üzerine konuştular. Ardından Sayın Milletvekilimiz, Müdürümüz ve beraberindekiler, öğretmen ve idarecilerle hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldılar.

      

23-09-202223-09-202223-09-202223-09-202223-09-202223-09-202223-09-202223-09-2022 

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.