TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Çalışma Haftası'nda Trabzon Merkez Fen Lisesine Müdürümüzden Ziyaret

Mesleki Çalışma Haftası'nda Trabzon Merkez Fen Lisesine Müdürümüzden Ziyaret

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon Merkez Fen Lisesinde Mesleki Çalışma ve Uyum Haftası Programı'nın ilk gününde yapılan Öğretmenler Kurulu'nun bir bölümüne katılarak öğretmenlerle bir araya geldi. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni etti.

Müdürümüz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon  Merkez Fen Lisesine yaptığı ziyarette sene başı öğretmenler kurulunun bir bölümüne katılarak öğretmenlerle kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Mesleki Çalışma Dönemi'nin ve Uyum Haftası'nın ilk gününde yapılan Trabzon Merkez Fen Lisesi Öğretmenler Kurulu'nda Müdürümüz, öğretmen kurullarının en önemli rollerinden birinin de okul kültürünü inşa etmek olduğunu söyledi. Öğretmen kurullarının önemine dikkat çeken Müdürümüz, her çocuğun özel olduğunun altını çizerek okul kültürünün oluşturulduğu bu süreçte okul, aile ve öğretmenlerin yapacağı iş birliğinin önemini vurguladı.

Yeni eğitim öğretim yılında öğretmenlerimize başarı ve sağlık dileklerinde bulundu ve öğretmenlerimizle okul bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldı.

06-09-202206-09-202206-09-202206-09-2022

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.