TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Tanıtım Günleri Başlıyor!

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Trabzon geneli tüm liselerin katılımıyla 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Meydan Parkı alanında “Lise Tanıtım Günleri” düzenleyecektir.
Lise Tanıtım Günleri Başlıyor!

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Trabzon geneli tüm liselerin katılımıyla 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Meydan Parkı alanında “Lise Tanıtım Günleri” düzenleyecektir.

Trabzon genelinde ilk olma özelliği taşıyan “Lise Tanıtım Günleri”nde, Trabzon geneli ortaokul öğrencilerine, özellikle de TEOG sınavlarına giren ve lise tercihinde bulunacak olan 8. sınıf öğrencilerine, hedefleri doğrultusunda bir tercih imkânı sunmak amaçlanıyor.

 Her lise kendilerine ait stantlarda ziyaretçi öğrencilere akademik, sosyal, kültürel imkânlarını tanıtma fırsatı bulacaktır. Ayrıca etkinlik alanında belirli saatlerde öğrenciler, bireysel olarak kendilerini ifade edebileceği çeşitli etkinlikleri yapma imkânı bulacaklardır.

Tüm ziyaretçilere “Lise Tanıtım Günleri”ne katılan Okulların tanıtımını içeren “Liseler Tanıtım Kitapçığı” dağıtılacak olup, isteyen öğrenci ve velilerine liselerle ilgili tercih danışmanlığı da yapılacaktır.

“Lise Tanıtım Günleri”nin açılışı Sayın Valimizin ve Protokolün katılımıyla 03 Mayıs 2016’da saat 09.30 Meydan Parkı’ndaki etkinlik alanında yapılacaktır.

Gülbaharhatun Mahallesi Hükümet Konağı 61040 Merkez / TRABZON - 0 462 230 20 94 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.