TRABZON İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kariyer Planlama Merkezi Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı
![Kariyer Planlama Merkezi Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/24122227_unnamed_1.jpg)
Trabzon Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen MEBET (Mesleki Eğitim Beceri Testi) projesinin protokolü Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu'nun başkanlığında imzalandı.
Sayın Valimiz başkanlığında, Valilik B Toplantı Salonunda yapılan protokolle, Valimiz Sayın İsmail USTAOĞLU, Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU ve Müdürümüz Hızır AKTAŞ katıldı.